Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Gminy Jarczów

Wybory Samorządowe 2024

Skład Komisji Gminnej:

  1. Mariola Teresa Buda - Przewodniczący Komisji
  2. Kamila Maria Ziętek - Zastępca Przewodniczącego Komisji
  3. Krzysztof Drzewosz - Członek Komisji
  4. Anna Gemborys - Członek Komisji
  5. Katarzyna Marianna Kryłowicz - Członek Komisji
  6. Anna Maciejewska - Członek Komisji
  7. Dorota Maria Monastyrska - Członek Komisji
  8. Anita Pisarczyk-Domańska - Członek Komisji
  9. Edyta Dorota Zielonka - Członek Komisji
Siedziba Komisji:
Urząd Gminy Jarczów, 22-664 Jarczów, ul. 3 Maja 24

  Dyżury:
28.02 - 01.03.2024 w godz. 12:00 - 15:00
02.03.2024
w godz. 08:00 - 11:00
04.03.2024
w godz. 12:00 - 16:00
05.03 - 08.03.2024
w godz. 12:00 - 15:00
11.03 - 13.03.2024
w godz. 12:00 - 15:00
14.03.2024
w godz. 12:00 - 16:00
15.03.2024
w godz. 12:00 - 15:00
od do
Dane Przenieś Opcje Tytuł Data utworzenia Znak dokumentu Wprowadzający Wytwarzający Wydział